Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 14
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: BYDOM reality s.r.o. » Reference

Reference

Dobrý den,

děkujeme za hladký průběh a profesionální přístup při koupě domu.
Byli jsme příjemně potěšeni spolehlivostí při veškerém zajištění
potřebných dokumentů při převodu nemovitosti.

Proto můžeme s čistým svědomím doporučit realitní kancelář slečny
Kiewegové dalším klientům. Pavel P.

Dobrý den, slečno Kiewegová,

rádi bychom touto cestou poděkovali RK Bydom reality a Vám za perfektně zajištěné služby spojené s prodejem bytu, zajištění právních služeb i poskytnutí důležitých informací ohledně daňové problematiky.
Ocenili jsme i Váš přátelský, usměvavý přístup a profesionální vystupování při jednáních.

Děkujeme a můžeme Vaše služby jen doporučit.

S přátelským pozdravem
Valešovi

Tímto bych chtěl vyjádřit velké poděkování slečně Kiewegové za absolutní profesionalitu, naprostou vstřícnost a loajalitu při prodeji bytu ve Stříbře. Doposud jsem se nesetkal s tak zkušenou a velmi trpělivou realitní makléřkou, která dělá svou práci s naprostým přehledem, pečlivostí a vysokou spolehlivostí. Jsem velmi rád, že jsem svěřil prodej do jejich rukou a tudíž velmi doporučuji slečnu Kiewegovou jako velmi spolehlivou,pečlivou a velmi trpělivou realitní makléřku.

Dobrý den,
chtěli bychom velmi poděkovat realitní kanceláři slečny Kiewegové za ochotu a profesionalitu při realizaci koupě námi vybrané nemovitosti. Vše bylo vyřízeno k naší spokojenosti. Realitní kancelář Bydom reality můžeme jen doporučit. Kučerovi

Prodej domu Kšice

Dobrý den. Chtěli by jsme s manželem poděkovat slečně Kiewegové za rychlou koupi domu. Věnovala se nám jak mohla, čas si vždycky udelala jak jsme potřebovali, vše vysvětlila a když byla potřeba tak i vice krát. Přístup ke všemu měla perfektní, co dnes už se málo vidí. Za nás maximální spokojenost a můžu s klidným vědomím doporučit každému. Práci splnila na 100 procent a toho my si vážíme. Slečno Kiewegová děkujeme moc moc moc. Rodina Łącznych

Prodej domu Heřmanova Huť

Se slečnou Kiewegovou jsem v roce 2019 realizoval prodej mé nemovitosti a s její službou jsem byl velice spokojen.
Pokud bylo nutno ji kontaktovat, byla vždy velice vstřícná a jednání vždy probíhalo na profesionální úrovni. Tímto děkuji za její pomoc a přeji mnoho zdaru do další práce.
Jan Š.

Prodej domu Soběkury

Spolupráce se sl.Kiewegovou byla výborná.Zařídila nám vše potřebné ohledně prodeje nemovitosti v Soběkurech.Vždy briskně reagovala na naše podněty a připomínky.Byli jsme s ní velice spokojeni. Vlastislav R.
Oceňuji vstřícnost v osobním jednání, řešení připomínek ke KS a celkový průběh transakce.
Marie H.

Prodej domu v Kamenném Újezdě u Rokycan

Vážená společnosti,
chtěla bych Vám napsat pár vět o práci Sabiny Kiewegové, protože jsem jedna z mála lidí, kteří mohou srovnávat kvalitu odvedené práce od realitní společnosti.
Můj dům na prodej našla aktivně sama a při obhlídce domu byla velmi milá, přátelská a profesionální. Viděla klady domu, cenu ohodnotila stejně vysokou jako odborný odhadce. Přestože se jednalo o starší dům a po starším člověku, dokázala si sama naaranžovat místnosti tak, aby udělala okamžitě fotky a díky jím a výstižném popisu domu na stránkách facebooku, přilákala tolik zájemců, že každý týden jsme jich na prohlídce domu měli několik. Prohlídky dokázala perfektně organizovat a přicházející nové a nové lidi postupně zapojovat . Nejenže prováděla lidi s výkladem o domě, ale dokázala odpovídat na dotazy a radila , jak je možné řešit v domě případný problém (např. v domě není toaleta). Pokud se jedná o průběh dalšího jednání, byla vždy zodpovědná, přesná, o všem si vedla záznamy, měla přehled, vše dokázala perfektně vysvětlit. Jsem spokojená i s cenou, za jakou se dům prodal. Kéž by jste takových lidí měli více.
S pozdravem Mgr. Jaroslava Klimentová.

Prodej domu Mchov

S vaší prací při prodeji naší nemovitosti jsem byl velmi spokojen. Vaše jednání s námi všemi bylo vstřícné, včasné a přesné. Ani jeden z nás pěti sourozenců neměl vůči vám žádné záporné připomínky. Vaše vystupování je vůči klientům milé a příjemné. Nemám žádných výhrad proti vaší provedené práci při prodeji naší nemovitosti a ještě jednou děkuji za všechny zúčastněné. S pozdravem váš bývalý klient Pavel Pour.

Prodej domu Bukovec

Je mi potěšením psát tuto recenzi. S paní S. Kiewegovou jsme se potkali při prodeji nemovitosti. Musím říci, že jsem byl až překvapen, jak lze činnost makléře vykonávat s profesionální péčí, přístupem a velmi slušným chováním, které se nám dostalo.
Paní makléřka je člověk na správném místě a takových lidí už je v dnešní době málo. Je vstřícná a ochotná s čímkoliv a kdykoliv pomoci a není žádný problém se kterým by si nevěděla rady. Je nejlepší makléřka, kterou jsme mohli potkat. Vše za nás zařídila a já nemusel podnikat ty dlouhé cesty a mohl jsem trávit čas se svojí rodinou. Při prodeji našeho domu jsme se přesvědčili o tom, že Sabina Kiewegova je vysoce profesionální makléřka s lidským přístupem. Velmi děkuji a doporučuji!
S pozdravem Řežábek R.